Альберт Ейнштейн — геній, символ науки і найвидатніший вчений XX століття

Кажуть, що якби не було Альберта Ейнштейна, то сучасна фізика і наука загалом, були б зовсім інакшими.
Альберт Ейнштейн народився 14 березня 1879 року в єврейській сім’ї в місті Ульм, що у південно-західній Німеччині. Пізніше його родина переїхала до Італії. Вже у початковій школі Альберт почав проявляти схильність до точних наук. У Цюріхському Політехнікумі, куди він вступив після закінчення школи, Альберт продовжив грунтовно вивчати математику та фізику. Минуло кілька років - і він став викладачем.

1905 рік називають "Роком чудес" в історії фізики.”Наукові праці Ейнштейна є дійсно революційними. В них він описує атомно-молекулярну природу металу. Це не тільки дало поштовх до розвитку квантової теорії, але й спричинило значний науково-технічний прорив”, - каже професор Ганох Галфройнд.
Мало хто з нас знає, що кожного дня ми так чи інакше маємо справу з теоріями Ейнштейна. GPS-навігація, сканери у супермаркетах, цифрові фотокамери, CD-плеєри, телевізор, комп’ютер - усі ці винаходи базуються на тій чи іншій теорії Ейнштейна.
У 1921 році Альберт Ейнштейн став лауреатом Нобелівської премії з фізики. Попри свою геніальність, науковець завжди залишався відкритим, комунікабельним, життєрадісним, з прекрасним почуттям гумору. Він міг визнати свою неправоту і публічно перепросити. А ще Ейнштейн неперевершено грав на скрипці, з якою ніколи і ніде не розлучався.
Альберт Ейнштейн якісно змінив науку, зробив революційний прорив у фізиці. А ще він зміг пояснювати природу речей так, як ніхто і ніколи до нього, та й після нього теж. Відео